kabina prysznicowa

Kabiny prysznicowe Radaway dla wymagających!

Każdy element wyposażenia łazienki ma wpływ na komfort jej użytkowania. Z tego względu żaden z tych elementów nie powinien znaleźć się tam przypadkowo. Z pewnością jednym z ważniejszych produktów są kabiny prysznicowe, z których korzysta się codziennie, a dobrze dobrana może być nie tylko funkcjonalna, ale i może być ciekawą dekoracją wnętrza. W dzisiejszym wpisie chcemy przybliżyć kabiny prysznicowe Radaway, które są często i chętnie wybierane nie tylko przez klientów indywidualnych, ale także i projektantów wnętrz czy wykonawców. Zapraszamy!

oferta kabin Radaway

Radaway – wysoka jakość w przystępnej cenie!

Chcąc wybrać optymalną kabinę prysznicową do swojej łazienki, można wręcz pogubić się w gąszczu ofert. Na rynku bowiem znajduje się tak wiele rodzajów kabin prysznicowych, które to różnią się między sobą nie tylko ogólnym designem, rozmiarem, kształtem, ale przede wszystkim parametrami technicznymi.

Jednymi z lepszych – co podkreślają fachowcy, są kabiny prysznicowe Radaway. Producent ten w swojej szerokiej ofercie posiada modele klasyczne – półokrągłe, kwadratowe, prostokątne, a także i kabiny otwarte, czyli Walk-In. Każdy z produktów marki Radaway został wykonany z najlepszych materiałów oraz z dbałością o każdy detal wykończenia. Kabiny prysznicowe Radaway znane są nie tylko w Polsce, ale wręcz na całym świecie. Wysoką jakość produktów potwierdza między innymi długa gwarancja producenta.

Dlaczego warto zdecydować się na kabinę prysznicową Radaway?

Zacznijmy od tego, że łazienka jest pomieszczeniem, które jest najrzadziej remontowane w domu. Z tego względu każdy element jej wyposażenia, nie wykluczając kabiny powinien być trwały, odporny na wiele czynników, a także uniwersalny.

Kabiny prysznicowe Radaway zostały wykonane z bezpiecznego, hartowanego szkła o grubości 6 mm. Dzięki temu, że szkło jest hartowane, jest też bezpieczne podczas użytkowania. Nawet jeśli dojdzie do przypadkowego pęknięcia szyby, nie spowoduje ona groźnych obrażeń, ponieważ hartowane szkło rozpada się na maleńkie elementy. Poza tym szklane elementy kabiny posiadają specjalną ochronną powłokę Easy Clean. To właśnie dzięki niej czyszczenie i utrzymanie w czystości kabiny jest praktycznie bezproblemowe. Powłoka posiada właściwości hydrofobowe, dzięki którym zanieczyszczenia szybko spływają po powierzchni szkła. W rezultacie kabina jest czysta i wolna od nieestetycznych zacieków.

Kabiny Radaway są dopracowane w każdym detalu o czym świadczą między innymi zlicowane z taflą szkła zawiasy i klamry. Montaż kabiny też jest czystą przyjemnością. Idealnie dopasowane elementy oraz system mocowania do ściany zapewniający niwelację krzywizny ściany sprawiają, że kabiny Radaway zaliczane są także do jednych z ulubionych przez wykonawców.

Warto wspomnieć także o  tym, że decydując się na zakup kabiny Radaway, można wybrać opcję graweru na szkle, dzięki czemu kabina będzie także ciekawą dekoracją łazienkowego wnętrza.

One thought on “Kabiny prysznicowe Radaway dla wymagających!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

jedenaście − 5 =