kursy które warto zrobić 2021

Top 7 najlepszych kursów online w 2021 roku

Czytelnik! Prosimy pamiętać, że wszystkie porady i porady zawarte na naszej witrynie nie zastąpią osobistej konsultacji ze ekspertem/lekarzem. Używanie treści zawartych na naszym blogu w praktyce zawsze powinno być konsultowane z odpowiednio wykwalifikowanymi ekspertami. Redakcja i wydawcy tego bloga nie ponoszą winy ze stosowania porad opublikowanych na portalu.

W 2021 roku, dostępność kursów online była większa niż kiedykolwiek wcześniej. Wiele osób wykorzystało pandemię jako okazję do rozwijania swoich umiejętności i poszerzania wiedzy za pomocą kursów online. W tym artykule przedstawiamy 7 najlepszych kursów online w 2021 roku, które warto uwzględnić przy wyborze kursu dla siebie.

 1. Kurs programowania w języku Python od Codecademy – jest to jeden z najlepiej ocenianych kursów programowania online, który pomaga początkującym nauczyć się programowania w języku Python od podstaw.
 2. Kurs projektowania graficznego od Canva – ten kurs pomaga uczestnikom nauczyć się projektowania graficznego i tworzenia profesjonalnych projektów za pomocą narzędzia Canva.
 3. Kurs marketingu cyfrowego od HubSpot Academy – ten kurs oferuje solidne podstawy marketingu cyfrowego, w tym SEO, social media, email marketing i inne ważne tematy.
 4. Kurs pisania od Coursera – ten kurs pomaga uczestnikom nauczyć się technik pisania i poprawić swoje umiejętności, a także zrozumieć różne gatunki i formy pisania.
 5. Kurs fotografii od Udemy – ten kurs jest idealny dla osób, które chcą nauczyć się fotografii i poprawić swoje umiejętności. Zawiera wiele ćwiczeń i wskazówek, które pomogą uczestnikom stać się lepszymi fotografami.
 6. Kurs analityki danych od DataCamp – ten kurs pomaga uczestnikom nauczyć się analizy danych i wizualizacji danych za pomocą języków programowania R i Python.
 7. Kurs języka angielskiego od Babbel – ten kurs oferuje interaktywne lekcje języka angielskiego, które pomogą uczestnikom poprawić swoje umiejętności językowe.

ć pewność siebie podczas mówienia po angielsku. Kurs jest dostępny dla różnych poziomów zaawansowania, dlatego każdy może znaleźć odpowiedni dla siebie. Warto zaznaczyć, że wszystkie wymienione powyżej kursy są dostępne online, co oznacza, że można je ukończyć w wygodnym tempie i z miejsca, w którym jest się najbardziej komfortowym. Wszystkie te kursy są również dostępne za rozsądną cenę, co oznacza, że każdy może sobie na nie pozwolić. Jeśli chodzi o wybór najlepszego kursu, to wiele zależy od indywidualnych potrzeb i celów. Jeśli chcesz nauczyć się programowania, to kurs programowania w języku Python od Codecademy będzie idealny. Jeśli jesteś zainteresowany fotografią, to kurs fotografii od Udemy będzie odpowiedni. Jeśli chcesz nauczyć się języka angielskiego, to kurs języka angielskiego od Babbel będzie najlepszy. Ogólnie rzecz biorąc, 2021 rok był świetnym czasem na uczenie się nowych umiejętności i poszerzanie swojej wiedzy za pomocą kursów online. Top 7 najlepszych kursów online w 2021 roku to tylko kilka z wielu możliwości, które są dostępne. Każdy powinien znaleźć coś, co odpowiada jego potrzebom i celom.

kursy które warto zrobić 2021

Nauka nowych umiejętności w 2021: Kursy polecane przez ekspertów

W 2021 roku nauka nowych umiejętności przez internet stała się jeszcze bardziej popularna, ze względu na ograniczenia związane z pandemią. Wiele osób szuka sposobu na rozwijanie swoich kompetencji i uzupełnianie swojej wiedzy, bez wychodzenia z domu. Na rynku istnieje wiele kursów online, które oferują szkolenia z różnych dziedzin, ale jak wybrać te najlepsze? Poniżej znajduje się lista 7 polecanych przez ekspertów kursów online w 2021 roku:

 1. Kurs programowania dla początkujących: dla tych, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z programowaniem, polecany jest kurs „Programowanie od podstaw”. Jest to kompleksowe szkolenie, które pomoże Ci opanować podstawy języków programowania takich jak Python, Java i JavaScript.
 2. Kurs języka angielskiego: jeśli chcesz poprawić swój język angielski, polecany jest kurs „English speaking masterclass”. Kurs ten jest oparty na naturalnej metodzie nauki języków obcych, co oznacza, że szybko zaczniesz mówić i myśleć po angielsku.
 3. Kurs projektowania graficznego: jeśli interesujesz się projektowaniem graficznym i chcesz nauczyć się nowych umiejętności, polecany jest kurs „Projektowanie w Adobe Photoshop”. Kurs ten jest przeznaczony dla początkujących i zaawansowanych, a jego celem jest nauka profesjonalnych technik projektowania graficznego.
 4. Kurs copywritingu: jeśli chcesz nauczyć się pisać skuteczne teksty reklamowe, polecany jest kurs „Copywriting dla początkujących”. Kurs ten pomoże Ci nauczyć się tworzenia tekstów, które zachęcają do działania i skutecznie sprzedają produkt lub usługę.
 5. Kurs marketingu cyfrowego: jeśli chcesz nauczyć się jak skutecznie promować swoją markę w internecie, polecany jest kurs „Marketing cyfrowy dla początkujących”. Kurs ten pomoże Ci poznać podstawy marketingu cyfrowego, takie jak SEO, reklama w social media i email marketing.
 1. Kurs fotografii: jeśli chcesz nauczyć się jak robić lepsze zdjęcia, polecany jest kurs „Fotografia dla początkujących”. Kurs ten pomoże Ci nauczyć się podstaw fotografii, takich jak oświetlenie, kompozycja i edycja zdjęć.
 2. Kurs rysowania: jeśli chcesz rozwijać swoje zdolności artystyczne, polecany jest kurs „Rysowanie dla początkujących”. Kurs ten pomoże Ci nauczyć się rysować różne obiekty i postaci, a także poznać podstawowe techniki rysowania.

Te kursy online to tylko kilka przykładów tego, co jest dostępne na rynku w 2021 roku. Każdy z nich jest opracowany przez doświadczonych ekspertów i zapewnia solidne podstawy w danej dziedzinie. Jeśli chcesz nauczyć się nowych umiejętności i rozwijać swoją karierę, warto zainteresować się jednym z tych kursów online.

jaki kurs warto zrobić 2021

Kursy, które warto zrobić w 2021, aby rozwijać swoje kompetencje

Kształcenie się to nieodłączny element rozwoju kariery i osobistego rozwoju. W 2021 roku, kiedy pandemia zmieniła nasze sposoby pracy i uczenia się, kursy online stały się jeszcze bardziej popularne. Oto lista 7 najlepszych kursów online, które warto rozważyć w 2021 roku:

 1. Kurs programowania: Jeśli chcesz rozpocząć karierę w branży IT lub po prostu chcesz nauczyć się nowych umiejętności, kurs programowania jest idealnym wyborem. Istnieje wiele bezpłatnych kursów online, takich jak Codecademy i FreeCodeCamp, które pomogą Ci nauczyć się podstaw programowania.
 2. Kurs języków obcych: Nauka języka obcego to doskonały sposób na rozwijanie swoich kompetencji i poszerzenie horyzontów. Aplikacje takie jak Duolingo i Babbel oferują interaktywne lekcje języków, które można wykonywać w dowolnym miejscu i czasie.
 3. Kurs marketingu cyfrowego: Marketing cyfrowy jest coraz bardziej istotny w dobie cyfrowej transformacji i rosnącej liczby konsumentów online. Kursy takie jak Digital Marketing Institute i Hubspot Academy oferują szkolenia z zakresu marketingu cyfrowego, od SEO po e-mail marketing.
 4. Kurs projektowania: Jeśli masz zdolności artystyczne i chcesz rozwijać swoje umiejętności projektowania, kurs projektowania jest idealnym wyborem. Platformy takie jak Udemy i Coursera oferują kursy projektowania graficznego, projektowania stron internetowych i projektowania 3D.
 5. Kurs biznesu: Jeśli marzysz o rozpoczęciu własnej działalności lub chcesz rozwijać swoje umiejętności biznesowe, kurs biznesu jest idealnym wyborem. Platformy takie jak Coursera i Udemy oferują kursy z zakresu zarządzania, finansów i marketingu.
 1. Kurs analityki danych: Analiza danych jest ważna w wielu branżach, a umiejętność przetwarzania i interpretowania danych jest cenną umiejętnością. Kursy takie jak DataCamp i Coursera oferują szkolenia z zakresu analityki danych, od podstaw po zaawansowane techniki.
 2. Kurs UX/UI design: Projektowanie doświadczenia użytkownika (UX) i interfejsu użytkownika (UI) jest ważne dla sukcesu każdej aplikacji czy strony internetowej. Kursy takie jak Udemy i Coursera oferują szkolenia z zakresu projektowania UX/UI, od podstaw po zaawansowane techniki.

Wnioski:Wybierając odpowiedni kurs online, możesz rozwijać swoje kompetencje i uzyskać wiedzę niezbędną do osiągnięcia sukcesu zawodowego i osobistego. Powyższa lista zawiera 7 najlepszych kursów online, które warto rozważyć w 2021 roku, ale jest to tylko kropla w morzu możliwości. Pamiętaj, że kluczem do sukcesu jest ciągłe uczenie się i rozwijanie swoich umiejętności.

kursy warte zrobienia

Najlepsze kursy dla początkujących w 2021: Idealne dla nowych adeptów

W 2021 roku istnieje wiele dostępnych online kursów, które są idealne dla początkujących. Zaletą tych kursów jest ich dostępność i elastyczność – można je ukończyć w dowolnym momencie i miejscu, nie trzeba też wychodzić z domu. Oto 7 najlepszych kursów online dla początkujących w 2021 roku:

 1. „Programowanie w języku Python” na platformie Coursera: ten kurs jest świetny dla osób, które chcą nauczyć się podstaw programowania i jednocześnie poznać jeden z najbardziej popularnych języków programowania.
 2. „Wprowadzenie do UX Design” na platformie Udemy: jeśli jesteś zainteresowany projektowaniem stron internetowych i aplikacji, ten kurs jest idealnym punktem wyjścia. Poznasz podstawy projektowania interfejsów użytkownika i nauczysz się, jak projektować aplikacje, które są łatwe w obsłudze i przyjazne dla użytkownika.
 3. „Web Development” na platformie Codecademy: ten interaktywny kurs jest świetnym wprowadzeniem do tworzenia stron internetowych. Poznasz podstawy HTML, CSS i JavaScript, a także nauczysz się, jak tworzyć dynamiczne strony internetowe.
 4. „Grafika komputerowa” na platformie Skillshare: ten kurs jest idealny dla osób, które chcą nauczyć się podstaw grafiki komputerowej i poznać narzędzia takie jak Adobe Photoshop i Illustrator.
 5. „Wprowadzenie do machine learning” na platformie Coursera: jeśli jesteś zainteresowany uczeniem maszynowym, ten kurs jest idealnym punktem wyjścia. Poznasz podstawy uczenia maszynowego i nauczysz się, jak wykorzystywać algorytmy do rozwiązywania różnych problemów.
 6. „Marketing w internecie” na platformie Udemy: jeśli chcesz nauczyć się, jak reklamować swoje produkty lub usługi w internecie, ten kurs jest d
 1. „Fotografia cyfrowa” na platformie Skillshare: jeśli interesuje Cię fotografia i chcesz nauczyć się, jak robić lepsze zdjęcia, ten kurs jest dla Ciebie. Poznasz podstawy fotografii cyfrowej, takie jak kompozycja, oświetlenie i edycja zdjęć.

Podsumowując, powyższe kursy są świetnymi opcjami dla osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę z nauką nowych umiejętności. Każdy z nich zapewnia solidne podstawy w wybranej dziedzinie i jest dostępny online, co umożliwia naukę w dowolnym momencie i miejscu. Jeśli jesteś początkującym i szukasz sposobu na rozwijanie swoich umiejętności, warto rozważyć udział w jednym z tych kursów.

jaki kurs zawodowy oplaca się zrobić

Jak wybrać odpowiedni kurs dla siebie w 2021 roku?

Wybór odpowiedniego kursu online w 2021 roku może być trudnym zadaniem, ponieważ jest wiele dostępnych opcji i kursów różniących się poziomem trudności, tematyką i ceną. Aby ułatwić Ci podjęcie decyzji, poniżej przedstawiamy Top 7 najlepszych kursów online, które warto rozważyć w 2021 roku.

 1. Kurs programowania od podstaw: Jeśli chcesz nauczyć się programować, ten kurs jest dla Ciebie. Zawiera wszystko, co potrzebne, aby rozpocząć swoją przygodę z programowaniem, od podstawowych pojęć, aż do tworzenia prostych aplikacji.
 2. Kurs języka angielskiego: Jeśli chcesz poprawić swoje umiejętności językowe, ten kurs jest idealny. Zawiera materiały dotyczące gramatyki, słownictwa i wymowy, dzięki czemu będziesz mógł swobodniej mówić i rozumieć język angielski.
 3. Kurs projektowania graficznego: Jeśli jesteś zainteresowany projektowaniem graficznym, ten kurs jest dla Ciebie. Zawiera informacje na temat różnych narzędzi i technik projektowania, a także uczy, jak tworzyć atrakcyjne i skuteczne projekty graficzne.
 4. Kurs fotografii: Jeśli chcesz nauczyć się fotografować, ten kurs jest dla Ciebie. Zawiera informacje na temat różnych rodzajów aparatów fotograficznych, jak również jak korzystać z różnych trybów i funkcji, aby uzyskać najlepsze zdjęcia.
 5. Kurs marketingu internetowego: Jeśli chcesz nauczyć się, jak promować swoją markę lub produkt online, ten kurs jest dla Ciebie. Zawiera informacje na temat różnych narzędzi i strategii marketingu internetowego, takich jak SEO, reklama w mediach społecznościowych i e-mail marketing.
 6. Kurs tworzenia gier: Jeśli jesteś zainteresowany tworzeniem gier, ten kurs jest dla Ciebie. Zawiera informacje na temat różnych narzędzi i technik, jakie można wykorzystać do tworzenia gier na różne platformy, od komputerów do telefonów komórkowych.
 1. Kurs UX/UI design: Jeśli chcesz nauczyć się projektowania interfejsów użytkownika, ten kurs jest dla Ciebie. Zawiera informacje na temat projektowania efektywnych i atrakcyjnych interfejsów użytkownika dla aplikacji i stron internetowych.

Wybierając kurs, ważne jest, aby upewnić się, że jest on dostosowany do Twoich potrzeb i poziomu zaawansowania. Pamiętaj również, że niektóre kursy są bezpłatne, podczas gdy inne są płatne. Dlatego ważne jest, aby dokładnie przejrzeć opcje i upewnić się, że wybrany kurs jest wart swojej ceny. Ostatecznie, wybór odpowiedniego kursu online w 2021 roku zależy od Twoich celów i potrzeb. Wybierz kurs, który pomoże Ci osiągnąć swoje cele i rozwijać swoje umiejętności.

jaki kurs zrobić 2021

Kursy z niską konkurencją na rynku pracy w 2021

Rynek pracy w 2021 roku wciąż jest konkurencyjny, jednak istnieją pewne kursy, które pozwolą Ci wyprzedzić konkurencję i uzyskać przewagę na rynku pracy. Oto lista 7 najlepszych kursów online w 2021 roku, które warto rozważyć:

 1. Kurs programowania: Programowanie jest niezbędne w wielu dziedzinach, takich jak IT, finanse, marketing i wiele innych. Kursy programowania, takie jak Java, Python, Ruby, PHP i inne, są doskonałym sposobem na rozpoczęcie kariery w branży IT.
 2. Kurs analityki danych: Analityka danych jest jednym z najszybciej rozwijających się obszarów w branży IT. Kursy z tej dziedziny pomogą Ci zrozumieć, jak przetwarzać i analizować duże ilości danych, co jest niezbędne w wielu branżach.
 3. Kurs marketingu cyfrowego: Marketing cyfrowy jest obecnie niezbędny dla każdej firmy, która chce być widoczna w Internecie. Kursy z marketingu cyfrowego pozwolą Ci zrozumieć, jak wykorzystywać narzędzia marketingowe, takie jak SEO, PPC, e-mail marketing i inne, aby zwiększyć widoczność swojej firmy w Internecie.
 4. Kurs projektowania graficznego: Projektowanie graficzne jest niezbędne w wielu branżach, takich jak reklama, marketing i wiele innych. Kursy z tej dziedziny pomogą Ci nauczyć się, jak projektować logo, banery, strony internetowe i inne materiały reklamowe.
 5. Kurs języków obcych: Umiejętność posługiwania się językami obcymi jest bardzo ważna w wielu branżach, takich jak turystyka, handel i wiele innych. Kursy języków obcych pozwolą Ci nauczyć się języka, który jest niezbędny w Twojej branży.
 6. Kursy z z

zakresu zarządzania i biznesu: Znajomość podstaw zarządzania i biznesu jest niezbędna dla osób, które chcą awansować w swojej karierze lub rozpocząć własny biznes. Kursy z tej dziedziny pomogą Ci nauczyć się podstaw marketingu, finansów, sprzedaży i innych ważnych umiejętności biznesowych.

 1. Kursy z zakresu cyberbezpieczeństwa: Cyberbezpieczeństwo jest coraz ważniejszym tematem w wielu branżach, zwłaszcza w branży IT. Kursy z zakresu cyberbezpieczeństwa pozwolą Ci nauczyć się, jak chronić dane i systemy przed cyberatakami i innymi zagrożeniami.

Wybierając jeden z powyższych kursów, będziesz mieć przewagę nad konkurencją na rynku pracy i będziesz mieć więcej możliwości rozwoju w swojej karierze. Pamiętaj jednak, że niezależnie od wybranego kursu, ciągłe uczenie się i rozwijanie swoich umiejętności jest niezbędne, aby utrzymać się na szczycie swojej branży.

Szkolenia, które pomogą Ci rozwinąć karierę w 2021 roku

Szkolenia to jedna z najlepszych inwestycji, jakie można zrobić w swoją karierę. W dzisiejszych czasach, kiedy wiele branż przeniosło się do świata online, uzyskanie dodatkowej wiedzy i umiejętności jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Oto 7 najlepszych kursów online, które pomogą Ci rozwinąć swoją karierę w 2021 roku:

 1. Kurs programowania: Jeśli chcesz rozpocząć karierę w branży IT, to kurs programowania jest absolutnie konieczny. Istnieje wiele platform, takich jak Codecademy, Coursera czy Udemy, które oferują bezpłatne i płatne kursy w różnych językach programowania, takich jak Python, Java czy C++.
 2. Kurs marketingu cyfrowego: Marketing cyfrowy jest niezbędny dla każdej firmy, która chce być widoczna w Internecie. Kursy takie jak Digital Marketing Professional od Google, Social Media Marketing od Hubspot czy Content Marketing od Udemy pomogą Ci nie tylko zrozumieć podstawy marketingu cyfrowego, ale także nauczą Cię, jak wykorzystać go w praktyce.
 3. Kurs projektowania: Jeśli chcesz rozwinąć swoje umiejętności projektowe, kursy takie jak UX Design Fundamentals od Interaction Design Foundation czy Graphic Design od Coursera są idealne. Nauczysz się tam, jak tworzyć atrakcyjne i funkcjonalne projekty, które przyciągną uwagę klientów.
 4. Kurs języka obcego: Znajomość języka obcego jest niezbędna w wielu branżach i może pomóc Ci otworzyć drzwi do nowych możliwości kariery. Platformy takie jak Duolingo czy Babbel oferują interaktywne lekcje języków takich jak angielski, niemiecki, francuski i wiele innych.
 5. Kurs biznesu: Jeśli chcesz zrozumieć, jak działa biznes i jak założyć swoje własne przedsiębiorstwo, kursy biznesu są idealne. Platformy takie jak Coursera czy Udemy oferują wiele kursów, które pomogą Ci zrozumieć podstawy biznesu, takie jak finanse, rachunkowość, strategie marketingowe i inne.
 1. Kurs analityki danych: Analityka danych jest coraz ważniejsza w wielu branżach, a kursy takie jak Data Analytics Fundamentals od IBM czy Data Science Fundamentals od Microsoft pomogą Ci zrozumieć, jak analizować i interpretować dane, aby pomóc w podejmowaniu lepszych decyzji biznesowych.
 2. Kurs copywritingu: Umiejętność pisania skutecznych treści jest niezbędna w wielu branżach, a kursy takie jak Copywriting od Udemy czy The Complete Copywriting Course od Skillshare pomogą Ci nauczyć się, jak tworzyć atrakcyjne i skuteczne treści, które przyciągną uwagę i zachęcą do działania.

Te 7 kursów to tylko przykład niektórych z najlepszych opcji, jakie są dostępne w 2021 roku. Ważne jest, aby wybrać kurs, który pasuje do Twoich celów kariery i jest dostosowany do Twojego poziomu wiedzy i umiejętności. Inwestycja w szkolenia online może Ci pomóc w osiągnięciu sukcesu w branży i rozwijaniu swojej kariery.

One thought on “Top 7 najlepszych kursów online w 2021 roku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

czternaście − dziesięć =