kobieta z doczepionymi włosami

Rynek kosmetyczny zdobywa w obecnych czasach metoda clip in. Jest to szybki i bezproblemowy sposób na przedłużenie włosów i zapewnienie sobie nowej, odświeżonej fryzury. Jednak zanim zdecydujemy się na taką odmianę, warto się trochę o przedłużaniu włosów dowiedzieć. Jeśli chodzi o włosy clip in – poradnik może się okazać niezbędny. Tylko profesjonalne przedłużenie zapewni trwałość fryzurze i sprawi, że właścicielka będzie zadowolona. Istnieją pewne wskazówki, które warto poznać, żeby cieszyć się pięknie przedłużonymi, lśniącymi włosami.

Czym jest zatem metoda clip in?

Włosy zgrupowane w taśmy przyczepiane są do naturalnych włosów właścicielki przy pomocy klipsów. Wiele kobiet zastanawia się więc, czy włosy clip in można myć. Odpowiedź jest twierdząca. Przedłużanie nie wyklucza zabiegów pielęgnacyjnych różnego typu. Włosy można kręcić, modelować, suszyć i zaplatać. Warto jednak pamiętać o tym, że zbyt wiele zabiegów będzie niszczyło doczepione pasemka. Lepiej stosować więc jak najbardziej naturalną pielęgnację, a na odrobinę szaleństwa pozwalać sobie od czasu do czasu. Wiele pań zadaje sobie też pytanie, czy włosy clip in można rozjaśnić. Jest to dozwolony zabieg, jednak również trzeba korzystać z niego z umiarem.

Jeśli włosy zostaną doczepione prawidłowo, będą dużą ozdobą. Posłużą nam nawet kilka miesięcy. Występują one w różnych długościach i różnych kolorach (blond, brąz, czerń i inne), jedną z najpopularniejszych długości i gęstości są włosy clip in o długości 45cm i gęstości 90gram. Pozwala to na dobranie odpowiednich włosów do swoich preferencji i możliwości. Warto zakupić pasemka dobrej jakości lub zdecydować się na wizytę u profesjonalnej kosmetyczki lub w dobrym, doświadczonym salonie. Jest to gwarancją odpowiedniego dobru włosów i ich trwałości. Warto pamiętać o tym, że jeśli włosy są nadmiernie osłabione koloryzacjami czy też wypadają z powodu jakiegoś schorzenia, nie powinniśmy stosować przedłużania. Obciąży to nadmiernie włosy i sprawi, że klipsy będą się zsuwać, a właścicielka nie będzie zadowolona z finalnego efektu.

Sposób na szybkie i bezbolesne przedłużenie włosów

Clip in to nieinwazyjna, bezbolesna metoda przedłużania i zagęszczania, która pozwala odmienić się w kilkanaście minut. Piękne, lśniące włosy są teraz w zasięgu możliwości. To dobra informacja dla kobiet, które nie zostały obdarzone przez naturę ładną czupryną. Metoda sprawdza się na co dzień, a także w przypadku większych imprez, gdy potrzebujemy odmiany, chcemy szybko zmienić długość czy kształt fryzury. Przedłużenie metodą clip in ma wiele zalet, nie niszczy cebulek i nie pogarsza kondycji włosów. Właśnie dlatego metoda ta jest coraz bardziej popularna, a wiele kobiet jest zadowolonych z efektu. Odpowiednio pielęgnowane włosy nie będą się kołtunić ani filcować. Jest to duże udogodnienie i rozwiązanie na miarę naszych czasów, jednak należy pamiętać, że o clip iny trzeba dbać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *