Lustra łazienkowe – zobacz wady i zalety!

Dobrze zrobione lustro bez wątpienia nadaje toalecie nutkę stylu. Do wyboru posiadamy klasyczne projekty oraz coraz powszechniej spotykane modele retro, które cieszą się rosnącą popularnością.
Wykorzystując dzisiejsze lustra można odmłodzić mieszkanie albo wprowadzić do niego powiew nowoczesności. Lustro służące do oglądania się a także poprawiania wizerunku, dzięki pomysłowości producentów, już dawno przestało pełnić tylko swoją pierwotną funkcję. Współcześnie lustro jest czymś więcej o czym świadczą najnowsze kolekcje znakomitych producentów. Półka pod lusterkiem jest czasami niesłychanie funkcjonalna, dlatego coraz częściej można natrafić linię luster seryjnych z pomocniczymi półeczkami montowanymi na specjalnych zaczepach w dole lustra. Lustro winno także być przytwierdzone około 20 cm nad umywalką, c