magazyn w Szczecinie

Jeżeli czytasz ten tekst zapewne interesowałeś się ostatnio jak i gdzie wynająć magazyn w Szczecinie? Spokojnie, jesteś w dobrym miejscu, spróbuję dzisiaj rozwiać Twoje wątpliwości i pomóc Ci w wyborze optymalnego miejsca.

Zacznijmy od tego jak wynająć magazyn? Oczywiście najprostsza odpowiedź brzmi „mądrze”! Jeżeli chcesz wynająć magazyn w Szczecinie czy gdziekolwiek indziej musisz zrobić to mądrze. A co to znaczy mądrze? Otóż musisz pamiętać o kilku podstawowych zasadach:

  1.  Wybierz magazyn odpowiadający wielkością do Twoich potrzeb.
  2.  Wybierz możliwie jak najtańszy magazyn.
  3.  Wybierz magazyn w najlepszej możliwej lokalizacji.

Jeżeli uda Ci się spełnić wszystkie trzy wymienione przeze mnie warunki z całą pewnością będziesz zadowolony. Na początek włącz internet i wpisz „wynajem magazynów w okolicy Szczecina” z całą pewnością Twoim oczom ukaże się kilka sporych portali z ogłoszeniami takich jak http://oferty.magazyn-szczecin.pl/. Na tych portalach znajdziesz setki ogłoszeń. Rozpocznij więc swoje poszukiwania!

Zawsze zwracaj uwagę na lokalizację magazynu!

Na początek zastanów się nad lokalizacją. Czy potrzebujesz magazynu w centrum? Może nie jest to dla Ciebie konieczność? Może nic się nie stanie jeżeli Twój magazyn będzie kilka, bądź kilkanaście kilometrów od Twojego miasta? Jeżeli nie prowadzisz sprzedaży bezpośredniej może będzie to dobry pomysł na oszczędności? Magazyny do wynajęcia w okolicy są zdecydowanie tańsze niż te w centrum. Pamiętaj, że nie ma sensu przepłacać!

Jeżeli wiesz już w jakiej lokalizacji znajdować się będzie Twój wymarzony magazyn postaraj się wybrać wszystkie oferty w tej lokalizacji i zastanów się od razu nad odrzuceniem najdroższych. Po takich podstawowych porządkach powinno zostać raptem kilkanaście ofert magazynów do wynajęcia.

Przed dokonaniem ostatecznego wyboru musisz jeszcze pamiętać o ostatnim, najbardziej zaniedbywanym elemencie – stanie technicznym i wizualnym. O ile cena i lokalizacja są zwykle kluczowe musisz pamiętać, że magazyn, który wynajmujesz to nie jest Twój magazyn. Jeżeli wynajmiesz magazyn w złym stanie technicznym a będziesz chciał sprowadzić do niego swoich pracowników i tak będziesz musiał wykonać remont. Co stanie się z pieniędzmi, które wydasz na remont magazynu kiedy zakończy się umowa najmu? Czy chcesz tak wspierać właściciela magazynu? Najlepiej zadbaj o to, by wynająć obiekt, który już jest w dobrym stanie technicznym a w umowie zawrzyj punkt mówiący o obowiązku konserwacji nałożonym na najemcę.

Kiedy wybierzesz już odpowiedni lokal, zobaczysz go na własne oczy i spiszesz umowę najmu możesz pakować tam swój towar – powodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *