Dlaczego miska WC to dobre rozwiązanie?

Dziś, gdy ktoś remontuje ubikację i chce to uczynić tanio, praktycznie zawsze wybiera kompakt WC. Jednak czy rozwiązanie tańsze jest rowiązaniem lepszym. Osobiście uważam, iż lepiej jest wydać więcej i prócz praktyczności radować się również wysoką estetyką.
Współczesne miski WC cechują się wielką stabilnością, odpornością oraz prostym montażem. Idealnie pasują do łazienek tradycyjnych, jak również tych zaaranżowanych w stylu nowoczesnym. Z racji na różnorodne kształty a także odmienny design każdy może znaleźć rozwiązanie przystosowane do jego potrzeb i preferencji. System umożliwia na oszczędność wody nawet 30% oraz proste czyszczenie bez użycia silnych preparatów chemicznych, dzięki czemu dbamy o otoczenie a także zmieniamy nasz styl życia na EKO. To nowe bezrantowe rozwiązanie spełnia kryteria konsumentów szczególnie dbających o czystość łazienki. Na rynku możemy spotkać różne kształty misek a także klawiszy spłukujących. Samą obudowę stelaża możemy dowolnie wykończyć harmonijnie z kompozycją wnętrza toalety. Wnętrze misy WC bardziej przypomina łatwą do utrzymania w higienie umywalkę lub bidet, aniżeli znane nam dotychczas misy WC. Jest to rozwiązanie szczególnie zalecane do wnętrz nowoczesnych. Sprawdzi się także w wnętrzach o średnim metrażu, bowiem optycznie zwiększa przestrzeń. Z racji na brak styczności z podłożem mycie łazienki jest dokładniejsze, przyjemniejsze oraz przebiega sprawniej. Opisując deski nie mogliśmy zapomnieć deskach samoopadających. To rozwiązanie staje się aktualnie wzorem a także wykorzystywane jest w większości przypadków. Wolnoopadająca deska sprawia, że nie należy martwić się nieprzyjemny huk powiązany z uderzeniem klapy o muszlę. Starczy lekko pchnąć, by deska zamknęła się sama, cicho a także bezpiecznie!

Poszukując najlepszego kompaktu WC dobrze zwrócić uwagę na ilość zużywanej wody. W tym przypadku wiele zależy od samej objętości zasobnika. Pamiętaj idealna łazienka to również łazienka tania, jaka wygeneruje dodatkową oszczędność dla twojego domku.
Nowoczesna misa WC wisząca stanowi wyposażenie nowoczesnej a także w pełni ergonomicznej łazienki. Jej mocna bryła ma minimalistyczną linię, odpowiadającą aranżacji zgodnej ze współczesnymi trendami. Miska WC przeznaczona jest do zamocowania na ścianie, przez co masz swobodny dostęp do podłogi – to ułatwia zachowanie jej w higienicznej czystości. Brak otworów montażowych, a co za tym idzie zakamarków sprawia, iż utrzymanie czystości jest jeszcze prostsze. Doskonały design w zestawieniu z najwyższym poziomem higieny to tylko niektóre zalety płynące z bezrantowej misy wc. Miski WC są montowane na ścianie. Spłuczka jest schowana w instalacji podtynkowej, a widoczny jest jedynie przycisk spłukujący. Dużą korzyścią podwieszanych misek WC jest to, iż niezwykle łatwo jest umyć ziemię pod toaletą. Ponadto można ją postawić na większej wysokości, dzięki czemu są wygodnym rozwiązaniem dla osób wysokich Miska wc bez kołnierza to przede wszystkim duży krok w stronę dbałości o czystość. Wszyscy wiemy, iż łazienka, a szczególnie klozet to zgromadzenie bakterii. Kołnierz w wc utrudnia gruntowne mycie oraz oczyszczenie tej części miski, jaka jest niezauważalna dla oka, a w jakiej zbiera się wiele zanieczyszczeń. Odpowiedni płyn czyszczący a także szczotka niewątpliwie ułatwią wyczyszczenie powierzchni, do których można łatwo dotrzeć. Niestety pod kołnierzem znajdują się takie miejsca, których nie wyczyści nawet szczotka – ze względu na trudny dostęp. Kołnierz w misce wc ma za zadanie zapobiegać wylewaniu się wody podczas spłukiwania, a także umożliwiać jej rozprowadzanie. Woda wpływa pod kołnierz i w zależności od ilości jej zużycia, spłukuje tylko część miski. Ten nierównomierny przepływ powoduje, iż brud zebrany pod kołnierzem jest trudny do usunięcia. Natomiast miska bezkołnierzowa, nazywana również bezrantową ma profesjonalne, wyprofilowane kanały (wcięcia), które gwarantują łatwy przepływ wody po całkowitym obwodzie wc. Woda przepływa przez kanał i równomiernie spłukuje wc nie pozostawiając w nim żadnych bakterii.