szewc skraca obcas w bucie

Buty dla kobiety, są jednym z najważniejszym elementem garderoby. Każda kobieta uwielbia przymierzać i oczywiście kupować niezliczone ilości butów, każdego rodzaju. Wiadomo ile okazji, tyle butów każda kobieta chciała posiadać w swojej szafie. Buty do biegania, na siłownię, buty na zakupy, klapki, sandały, z odkrytymi palcami, z odkrytą piętą, klasyczne szpilki na wielkie wyjścia, szpilki do pracy jest i możemy tak wymieniać i wymieniać.

Każde z nich, są istotne i niezbędne w naszej garderobie. Kupno butów sprawie niesamowitą przyjemność zarówno dla Pań jak i Panów. Natomiast jedno jest pewne, nic tak nie uszczęśliwia kobiety, jak kupno upragnionych i wymarzonych szpilek. Szpilki zawsze będą się nam kojarzyć z elegancją, klasą i luksusem. Im więcej szpilek w naszej szafie, tym jesteśmy szczęśliwsze. Kupując nowa sukienkę czy spódnicę od razu mamy ochotę na nowa parę szpilek. Bywa i odwrotnie. Potrafimy do szpilek dobierać ubrania, szczególnie w momencie, kiedy trafimy na jakieś perełki. Szpilki, które są naszym marzeniem które potrafią nam się śnić po nocach, mimo że cena bywa bardzo zaporowa.

Nie jedna z Pań przyzna rację, że przez wiele minut, możemy się wpatrywać się w wystawę sklepową z naszymi upragnionymi butami. I nawet moment, kiedy przymierzamy je i niestety okazuje się, że mimo oszołamiającego wyglądu, są niesamowicie niewygodne lub posiadają za wysoki obcas. Z góry wiemy, że będą to buty, które mimo, iż wyglądają jak milion dolarów, nasze stopy będą mogły wytrzymać w nich tylko kilka chwil, a to i tak z poświęceniem. Czy jest jakiś sposób, aby takie szpiki nie przyozdabiały tylko półkę w naszej a szafie, a zamiast tego wiodły prym na naszych stopach, bez zadawania im bólu i odcisków, które nawet z czasem nie będą chciały się wygoić. W takich sytuacji może nas uratować szewc sneakersspa Wiele z nas zapomniało już o tym, jakże stary, ale potrzebnym szczególnie nam kobietom fachu. Za wysoki obcas przestanie być problem jeżeli oddamy je w ręce fachowca.

Czy szewc może skrócić obcas?

Oczywiście, że może. Odpowiednie skrócenie obcasa sprawi, że buty będą się nadawać do codziennego użytku nie narażając nasze stopu na cierpienia. Skrócenie obcasa u szewca zapewni nam też gwarancję, że but się nie rozpadnie po paru użyciach. Za wysoki obcas przestanie być już problemem i nie będziemy musiały rezygnować z zakupu naszych wymarzonych szpilek. Nawet jeżeli zakupione buty są idealne i wygodne warto je, co jakiś czas oddać do szewca na przegląd. Oprócz ogólnego przeglądu szewc zmieni nam profesjonalnie fleki nie uszkadzając przy tym buta, co niestety często się zdarza, jeżeli próbujemy na własną rękę je wymienić. Ty bardziej, kiedy robimy to nieodpowiednimi narzędziami i w konsekwencji niszczymy obcas.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *